poniedziałek, 1 czerwca 2015

Promocja na kosmetyki w H&M... czyli „Kup dwa, weź trzeci za grosz”

Jak wiecie, H&M to nie tylko ubrania, ale też kosmetyki :) Co prawda jest to głównie marka modowa, ale mimo to może się pochwalić całkiem sporą półeczką z lakierami, błyszczykami, itp.  Ostatnio kiedy tam zajrzałyśmy, była promocja na kosmetyki i kosmetyczki :) Trzeci produkt, ten najtańszy, można było nabyć za grosz :) Wybrałyśmy dla siebie trzy lakiery do paznokci, każdy po 4,90 zł :)
Wśród różnych pastelowych kolorów upatrzyłyśmy sobie śliczną szarość, miętę oraz brokatowy lakier z kolorowymi płatkami :) Lakiery zauroczyły nas przede wszystkim swoją wielkością, są naprawdę malutkie i takie kawaii! :)

 


Miętowy lakier ma różową zakrętkę :) Uwielbiamy połączenie tych pastelowych kolorów! Ma on nazwę Mint Glow. Jest taki kawaii, że może służyć jako ozdoba w kosmetyczce :)
Szary lakier nosi nazwę Grey, po prostu :) Od jakiegoś czasu szukałam tak ładnego odcienia szarości, a jak dotąd trafiłam na różne lakiery z dodatkiem brokatu bądź zbyt jasne. Ten jest idealny :) Lakiery jednak mają wąski pędzelek i lepiej wyglądają, gdy się nałoży dwie warstwy. Pierwsza warstwa schnie dość szybko, druga już trochę wolniej, ale efekt jest wart czekania :)
Ostatni lakier jest przezroczysty z brokatem :) Brokat składa się z różnokolorowych drobinek, różowych, błękitnych, czarnych, żółtych, czerwonych i białych. Prawdziwy mix :) Całość tworzy śliczną mieszankę na lato :) No i ta urocza zakrętka w granatową zeberkę, jak tu się oprzeć :)

 


Czy wam też zdarza się kupować kosmetyki w H&M? :)