wtorek, 13 stycznia 2015

Dalsze łowy na wyprzedaży House... czyli polowanie na sweterki

Ostatnio w sklepach pojawia się coraz więcej rzeczy w stylistyce kawaii :) Już w zeszłym roku zimą w House pojawiło się kilka słodkich sweterków... W tym roku także udało się znaleźć coś ciekawego :) Spośród kilku uroczych modeli najbardziej wpadały w oko dwa sweterki, oto one:
 
 
 
 

 Pierwszy sweterek ma zimowe, świąteczne motywy :) Szczególnie skandynawski wzór z reniferami i śnieżynkami sprawia, że przypomina on prezent gwiazdkowy z amerykańskiej komedii. Z tą różnicą, że tam już nikt nie chce takiego swetra nosić :) Ja za to czekałam na dzień, w którym takie sweterki pojawią się także w naszym kraju :) Może trochę przywodzi na myśl sweterki wydziergane przez babcię na drutach, ale taki właśnie jego urok! :) 
 
Sweter jest bardzo gruby i cieplutki :) Dominującym kolorem jest biel i granatowe kropeczki. Góra swetra jest granatowa w białe kropeczki, dzięki czemu ramiona wyglądają na węższe :) Także dół i zakończenia rękawów są granatowe, ozdobione czerwonymi rombami i biało granatowym zygzakiem :)
 
 
 
 
Czas na najsłodszy sweter jaki udało nam się znaleźć w tym roku! :) Cały szary z przeuroczym króliczkiem naszytym z przodu :) Rękawki sweterka są wywijane. Głowa króliczka jest z puszystego polaru. Uszka, oczka, nosek i wąsy wyszyte są czarną nicią. Króliczek ma też wyszyte różowe rumieńce! :) 
 
A oto nasza stylizacja z tym uroczym sweterkiem! :) Przy okazji wyszedł nam z tego "twin style", czyli styl na bliźniaki :) Dość popularny w Japonii, noszą go głównie przyjaciele bądź pary :)
 


 
Czy wy też lubicie urocze sweterki czy wolicie te bardziej stonowane? :)