poniedziałek, 4 maja 2015

Kosmetyki w cenie na dowidzenia z Rossmanna... cień do powiek i lakiery Miss Sporty

Ostatnio Rossmann wystawił część lakierów Miss Sporty oraz cienie do powiek w "cenie na do widzenia" :) Udało nam się co nieco upolować w magicznie niskiej cenie 3,49 zł :) Łącznie zakupiłyśmy lakiery aż w siedmiu kolorach, no i jeden cień do powiek Duo - róż i brąz :)
 

 
 
Lakiery są z serii Clubbing Colours. Na zdjęciu powyżej błękitny nr 4183, lawendowy nr 4232 oraz kawowy brąz nr 4310. Na zdjęciu poniżej fioletowy nr 4184, żywy zielony nr 4237, kolor między brązem a brudnym różem nr 4258 oraz pomarańczowy nr 4216.
 Lakiery z tej serii są naprawdę świetną inwestycją :) Mają grube pędzelki, które pozwalają na łatwe i precyzyjne nakładanie lakieru. Wystarczą ze dwa pociągnięcia, by pokryć cały paznokieć. Lakiery nakładają się wystarczająco grubo, zatem starczy jedna warstwa :) Jest to seria oznaczona mianem "Quick dry" i rzeczywiście lakiery schną dość szybko. Ponadto długo utrzymują się na paznokciach bez żadnych uszczerbków :)Już niedługo postaramy się zrobić dla was nail arty z tymi lakierami :) A poniżej cień Miss Sporty z serii Studio Colour Duo Eye Shadow, nr 214 Adorable Charm. Ta nazwa pasuje do niego idealnie, bo połączenie różu i brązu to must have w kosmetyczce każdej kobiety :) Takie kolory potrafią stworzyć uroczy naturalny look, delikatnie podkreślający urodę. Opakowanie zawiera też aplikator, co znacznie ułatwia perfekcyjne nałożenie cienie tak, jak chcemy. Z tyłu opakowania jest sugestia, by nakładać różowy kolor od wewnętrznego kącika oka, a brązowy nałożyć na zewnętrzny kącik. Ja lubię nakładać róż na całą powiekę i zarysować linię rzęs brązowym kolorem :) Cień ma dużo pigmentu, jest jakby aksamitny w dotyku i łatwo się go nakłada :)


 
 
Czy wam też udało się upolować coś fajnego w cenie na do widzenia? :)