niedziela, 17 maja 2015

Wyprzedaż w Centro... czyli biżuteria i akcesoria do włosów

Kilka dni temu spacerując przez miasto postanowiłyśmy zajrzeć do Centro. Okazało się, że trwa tam wyprzedaż :) Sporo biżuterii i akcesoriów do włosów było w bardzo niskiej cenie, 2,99 zł :) I jak tu się oprzeć? Wybrałyśmy kilka rzeczy, które wpadły nam w oko :)
 
 


Naszą uwagę już na początku przykuły gumki do włosów z kokardkami :) Kokardki są sztywne i mają śliczny trójwymiarowy kształt. Są z welurowego materiału w bordowym kolorze :) Drugą rzeczą, która wpadła nam w oko, była opaska na włosy z kokardką z boku :) Jest pokryta aksamitnym meszkiem w czarnym kolorze :) 
 
Kolejne akcesoria do włosów, które uznałyśmy za kawaii to pluszowe gumki do włosów :) Były w zestawie po dwie sztuki, siwa i beżowa. Dlatego zdecydowałyśmy się na dwa zestawy, żeby mieć komplet siwych i komplet beżowych do warkoczyków i kitek :) Trafiłyśmy też na prześliczne wsuwki z kwiatkami i błyszczącymi cyrkoniami pakowane po dwie w komplecie :)
 


 
 
Wśród biżuterii upatrzyłyśmy komplet dwóch srebrnych wisiorków, jeden z kluczykiem, a drugi z serduszkiem :) Spodobał nam się też komplet dziewięciu pierścionków. Komplet składa się z trzech grubych obrączek i sześciu cienkich, wszystkie są w kolorze miedzi, złota i srebra :)
Nie mogłyśmy się też oprzeć prześlicznej bransoletce w kolorze brązu z cyrkoniami i perełkami :) Jest bardzo kobieca i delikatna, ale też wystarczająco elegancka do takich stylów jak lolita czy gotyk :)
 
 


Czy wam też zdarza się kupować biżuterię i akcesoria w Centro? :)