niedziela, 5 kwietnia 2015

Prezenty od zajączka... czyli jajka i jajeczka Milka i M&M's

Nadeszła długo wyczekiwana Wielkanoc :) Zapewne was też odwiedził zajączek wielkanocny ze swoim koszyczkiem i zostawił jakieś słodkie niespodzianki :) Ja dostałam od zajączka mnóstwo jajek! I to właśnie tych, które mnie zaciekawiły najbardziej - na przykład tajemnicze jajo Milka, jajo Milka Reisen-ei & Oreo Eier, czy też Milka Mini Eggs i M&M's Peanut w wielkanocnym wydaniu :) Nie mogłam się doczekać ich smaku i rozpakowałam wszystkie :) Zatem życzę wam również smacznego jajka i zapraszam do obejrzenia zdjęć :)
 
 

Na zdjęciach powyżej tajemnicze jajo Milka dodawane jako prezent do zakupów Milka :) Okazało się, że zawiera czekoladę z herbatnikami Milka Petit LU, ciastko Milka Cake&Choc oraz pięć sztuk Milka Crispello Vanille. Całkiem sporo, jak na takie gratisowe jajko :) I samo opakowanie też jest prześliczne - z wielkanocnym nadrukiem:)
Kolejna zagadka - Milka Reisen-Ei & Oreo Eier. Jest to po prostu duże czekoladowe jajo Milka, a dodatkowo na spodzie opakowania znajdują się czekoladowe jajeczka z mlecznym nadzieniem i kawałkami ciasteczek Oreo :) Brzmi pysznie!


 
 


A powyżej coś, co najbardziej mnie urzekło wśród wielkanocnych słodyczy - Milka Mini Eggs :) Te cudowne malutkie jajeczka są w prześlicznych pastelowych kolorach! :) Są różowe, lawendowe, białe i żółte. A jakby tego było mało, mają zadziwiającą i prześliczną matową powłoczkę :) Wyglądają naprawdę uroczo! I są bardzo smaczne - pod cukrową otoczką kryje się czekoladowe wnętrze :)


 

 
 
I na koniec M&M's Peanut - limitowana edycja specjalnie na Wielkanoc :) Drażetki przypominają jajka, ale nie są aż tak foremne, jak jajeczka Milka. Zawierają w środku orzeszek ziemny i dlatego każdy M&M's ma trochę inny kształt :) Ale od zwykłych drażetek M&M's te różnią się trzema rzeczami. Mają wiosenne kolory - zielony, żółty i różowy. Na każdym nadrukowany jest zajączek lub pękające jajko - no, o ile nadruk jest w całości :) Różnią się też opakowaniem - postacie M&M's mają stroje białych króliczków :) A smakują tak samo, jak inne M&M's z orzeszkami ziemnymi.
 
Czy wam też zajączek przyniósł jakieś smakołyki? :)