piątek, 27 lutego 2015

Urocze plecaki... czyli wyprzedaże w Cropp i C&A

Sezon wyprzedażowy chyba można uznać za zakończony. Wszędzie już widać wiosenne kolekcje pełne nowych ślicznych rzeczy :) Pod koniec wyprzedaży udało nam się upolować jeszcze dwa słodkie plecaczki :) Oto one:


 
 
Pierwszy plecaczek pochodzi ze sklepu Cropp. Jest wykonany z materiału w kwiaty i brązowej eko skórki :) Jest ściągany u góry, ma dwie kieszonki na zewnątrz. Klapka u góry i kieszonki zapinają się na magnetyczne zaciski, wiec nie trzeba odpinać pasków :) W środku ma kieszonkę na zamek i dwie kieszonki na telefon i inne drobiazgi. Jest dość pojemny :) Myślę, że ten styl plecaczka będzie pasował do stylu gyaru, ale też do mori i mnóstwa innych stylizacji :)
 
 
 
 
Drugi plecaczek pochodzi z C&A. Jest calutki wykonany z mięciutkiego polaru w jasnym kolorze ecru! :) Nawet ramiączka są z polaru! :) Na zewnątrz ma jedną dużą kieszeń zapinaną na zamek. Do zamka od tej kieszeni jest przypinany pomponik, ale akurat się oderwał, więc wybaczcie jego brak na zdjęciu. Wewnątrz ma kieszonkę na zamek i dwie kieszonki na telefon. Taki pluszowy plecaczek można nawet dowolnie ozdobić, by dopasować go do jakiegoś konkretnego stylu :) Sam w sobie jest na tyle uniwersalny i na tyle kawaii, że pasowałby do gyaru, fairy kei, decory, mori, ulzzanga i na pewno jeszcze mnóstwa innych styli :)
 
Czy wy też lubicie nosić urocze plecaki? :)