piątek, 6 lutego 2015

I love rock'n'roll... czyli trochę butów w rockowym klimacie

Niedawno był post o rockowych szortach i kurtce, ale czym byłaby stylizacja bez butów? :) Nie macie glanów? Są za ciężkie, nie wygodne i za drogie? Znajdzie się sposób, żeby je zastąpić :) A gdy nadejdą cieplejsze dni, wystarczą trampki :) Dlatego dziś pokażemy wam kilka par butów, które udało nam się kupić za grosze na wyprzedażach, a idealnie pasują do rockowego stylu! :) Tym razem w kwestii rockowych butów popisał się New Yorker, tam wybrałyśmy aż trzy pary :) W New Look też udało się coś upolować. Oto nasze zdobycze :)
 
 

 
 
Na pierwszy ogień czarne a'la glany, oczywiście kupione w sklepie New Yorker :) Są pikowane i kształtem bardzo przypominają glany. Są jednak o wiele lżejsze, bo wykonano je z eko skórki. Są miękkie i bardzo wygodne, a do tego łatwo się je czyści :) Łatwo dopasowują się do nogi podczas chodzenia. Są sznurowane i nie mają zamka.
 
 

 
 
Druga para - też czarna i też kupiona w sklepie New Yorker :) Buty są wykonane z eko skórki, ale są dość sztywne. Przypominają glany dzięki charakterystycznym przeszyciom przy czubku i na pięcie, jednak podeszwa jest na małym koturnie, co dodaje im dziewczęcego uroku :) Są sznurowane, ale mają zamek :) Nadają się na deszczową pogodę, bo też łatwo się je czyści :)
 
 
 
A teraz coś bardziej na wiosnę, czyli trampki :) Te powyżej są z New Yorker'a. Uwielbiam je za tą czarną podeszwę i czarny czubek :) To im dodaje rokowego charakteru! Są z materiału w kratkę i mają czarne sznurówki. Pasują też do punkowgo stylu :) Sięgają za kostkę i są bardzo wygodne.
 
 
 
 
I na koniec trampki z New Look :) Mają czarną wysoką podeszwę i są wykonane z czarnego materiału w kolorowe kwiaty, sznurówki też są czarne. Trampki sięgają pod kostkę. Myślę, że będą idealne do rockowego dziewczęcego stylu na wiosnę :)

 
Czy lubicie buty w rockowym klimacie? :)