wtorek, 17 marca 2015

Pandy, kotki i serduszka... czyli nowa porcja słodkich skarpetek

Skarpetki i inne zwierzęce dodatki są wciąż hitem w Japonii wśród fanów szeroko pojętej mody kawaii :) W Polsce również możemy trafić na ciekawe skarpetki ze zwierzakami i innymi słodkimi wzorami! Oto kilka ciekawych par skarpetek, które udało  nam się ostatnio znaleźć :)
 
 


Skarpetki z kotem! :) Koty zawsze są i będą kawaii :) Na te skarpetki trafiłyśmy w hipermarkecie Real. Są Naprawdę urocze, w szarym kolorze, z czarnymi wstawkami na palcach, piętach i u góry :) Dodatkowo zdobi je motyw małych różowych serduszek :)
 
 


Kolejne skarpetki zwierzaki - też z Reala. Tym razem z motywem pandy! :) Są to puchate skarpetki stópki w duże czarne kropki. Z przodu stopy wyszyto motyw buźki pandy :) Na palcach znajdują się uszka :) Takie skarpetki raczej nie będą pasowały do butów, ale można nosić je w domu, bo mają antypoślizgowy spód :)
I znów siwe skarpetki, tym razem w czarne serduszka :) Są naprawdę wyjątkowe! A to dlatego, że mają przezroczystą czarną wstawkę z białymi serduszkami :) Góra też jest ładnie wykończona, materiał układa się w coś na rodzaj falbanki. Możecie na nie trafić na targowiskach czy w pasmanteriach :)
 
 
Skarpetki w babeczce! :) Bardzo uroczy pomysł na zapakowanie dwóch par skarpetek :) Skarpetki są zwinięte w rulonik i włożone do papierowej osłonki przypominającej papilotkę na babeczki :) Całość jest umieszczona w przezroczystym pudełku, na podstawce w paseczki. Do pudełka dołączono karteczkę z motywem babeczki, na której można coś napisać :) Idealne na prezent :) Tą ciekawą babeczkę znalazłam w Biedronce :) Była dostępna w różnych kolorach, ja wybrałam fioletową :) Fioletowe skarpetki są w różowe kwiatki z białym środkiem, a pomiędzy nimi są białe kropeczki. Druga para jest w kolorze ecru z fioletowymi stópkami, piętą i wykończeniem u góry. Zdobi je motyw kropeczek w miętowym, fioletowym i różowym kolorze :) Obie pary są wykończone u góry słodką falbanką :)
 
Czy wy też lubicie skarpetki ze zwierzakami i słodkimi wzorami? :)